Форма входу
Логин:
Пароль:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 123
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Жидачівський освітній округ

На сучасному етапі розвитку і становлення держави Україна, системи освіти перед школою постали складні і відповідальні завдання — формування людини нового типу, людини інтелектуальної, творчої, ініціативної і самостійної, фізично здорової та духовно багатої особистості, свідомого громадянина України, здатного продуктивно мислити, вирішувати проблеми сьогодення і майбутнього. Система освіти покликана ефективно сприяти створенню у суспільстві умов для пізнання людиною себе і світу, розвитку і самореалізації особистості.

Однак, на сьогоднішній день у зв'язку з несприятливою демографічною ситуацією, неефективною мережею загальноосвітніх навчальних закладів значної частини сільської місцевості, не завжди і не всюди забезпечується рівний доступ до якісної освіти. Спостерігається розшарування навчальних досягнень, пов'язаних з місцем проживання та соціальним статусом.

Тому виникла потреба у створенні локальних освітніх округів, які покликані модернізувати систему освіти, зменшити розбіжності у якості освітніх послуг, організувати систему неперервної освіти на основі тісного взаємозв'язку вихователів, учителів, керівників творчих колективів та спортивних секцій, наукових працівників.


Made by vital4u4ok © 2022
Free website builderuCoz