Неділя, 23.06.2024, 06:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Форма входу
Логин:
Пароль:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поради вчителям-предетникам

 

Рекомендації

вчителям – предметникам

у роботі з п'ятикласниками

1. Враховуйте труднощі адаптаційного періоду, вікові особливості п'ятикласників при виборі термінології, доборі методичних прийомів. Поглиблюйте свої знання психологічних особливостей молодших підлітків, дотримання принципів наступності між початковою та основною школою.

2.  Не перевантажуйте учнів надмір­ними за обсягом домашніми завданнями, дозуйте їх з урахуванням рівня підготовки учня, гігієнічних вимог віку.

3.   Стежте за темпом уроку — висо­кий темп заважає багатьом дітям засвоювати матеріал.

4.   Налагоджуйте емоційний контакт з класом,формуйте партнерські стосунки з учнями.            

5.   На засіданнях методичних комісій, класних та шкільних нара­дах відпрацюйте єдині вимоги до  учнів (дотримуйтесь єдиного орфо­графічного режиму, критеріїв оці­нювання).

6.  Продовжуйте розвиток та форму­вання ключових компетентностей учнів. Виявляйте й розвивайте індивідуальні нахили та інтереси учнів, їхні творчі здібності.

7.  Налагоджуйте емоційний контакт з батьками школярів.

8.   Ніколи не використовуйте оцін­ку як засіб покарання учня. Оцін­ка досягнень повинна орієнтуватися на успіх, сприяти мотивації навчання, а не її зниженню.

9.   Фіксуйте позитивну динаміку в розвитку кожного учня (не порів­нюйте Катерину і Миколу, а порів­нюйте Миколу сьогодні і вчора).

10. Розвивайте навички самоконтролю, вміння оцінювати свою ро­боту й роботу класу. Не бійтеся визнавати свої помилки. Постій­но аналізуйте «плюси» і «мінуси» у своїй роботі.

11. Використовуйте різні методики в групах, парах, індивідуально,активні та інтерактивні методи і форми роботи.Застосовуйте особистісно-зорієнтований підхід у навчально-виховному процесі.

12. Не утворюйте психотравмуючих ситуацій при виставленні оцінок за контрольні роботи,тематичні, семестрові тощо. Виставляйте оцінки не фор­мально, а з урахуванням особис­тісних досягнень кожного учня.

13.Співпрацюйте із класним керівником, учителем початкових класів, вчителями-предметниками, практичним психологом. Відвідуйте уроки у своїх колег.

                                                 Бажаємо успіху!


Made by vital4u4ok © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz