Неділя, 23.06.2024, 07:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Форма входу
Логин:
Пароль:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наказ МОН №218 від 27.02.2013

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 218 від 27 лютого 2013 року

 

Про вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти

 

 

 

З метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392, наказую:

1. Провести з 17 по 21 червня 2013 р. Всеукраїнську акцію "Нові стандарти - нова школа" (далі - Акція) з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах з питань, що додаються.

2. Рекомендувати здійснити Акцію у формі відвідування (протягом одного дня, в межах області) директорами загальноосвітніх навчальних закладів одного району загальноосвітніх навчальних закладів іншого району; завідувачами (начальниками) відділів (управлінь) освіти районів, які направляють директорів, здійснюють вивчення стану готовності відділів (управлінь) освіти цього ж іншого району (крім закладів і районних (міських) управлінь освітою Київської області та м. Києва, які проводять взаємовивчення).

3. Регіональні підсумки Акції підвести 21 червня 2013 р. на нарадах в Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях.

4. Затвердити графік відвідування Акції працівниками департаменту загальної середньої та дошкільної освіти 20 - 21 червня 2013 р., що додається.

5. Директору департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити:

·         контроль за проведенням Акції та участь працівників департаменту в підсумкових обласних нарадах за графіком;

·         до 1 липня 2013 р. узагальнення матеріалів за наслідками Акції для їх розгляду на засіданні підсумкової колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з питань загальної середньої освіти.

6. Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, директорам (начальникам) департаментів (управлінь) освіти і науки, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

·         вжити заходів для проведення Акції;

·         розробити графік, визначити пари районів для вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освітив 2-х та 5-х класах та до 24 травня 2013 р. подати інформацію департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) за формою, що додається;

·         забезпечити проведення наради за участю завідувачів (начальників) районних відділів (управлінь) освіти та їх звітування про підсумки Акції.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський


Made by vital4u4ok © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz