Форма входу
Логин:
Пароль:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 123
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Рейтинг учнів олімпіади 2014-2015

 

 

Рейтинг

учнів Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

за результатами ІІ  туру

Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

(  2014 – 2015 н.р. )

                   

                                          

 

Прізвище та ім’я  учня

Клас

                   Місце / предмет

Прізвище

вчителя

 

       І

ІІ

         ІІІ

Павловська Вікторія

 

5-А

укр.мова

    ( ІІ к.)

укр.мова

(  к.)

 

 

Демків О.Р.

Вонсович Вікторія

 

6-А

 

укр.мова

( ІІ к)

 

Бойкович М.Я.

Балита О.І.

Дубовська Роксолана

 

7-А

 

 

укр.мова

укр.мова(к)

Демків О.Р.

Матіїв Василина

7-А

 

 

 

фізика

Франковський В.Т

Слинько Яна

7-А

 

 

 

хімія

Клименко Н.В.

Мисак Анастасія

8-А

 

укр.м. та л.

хімія

математика

 

 

 

укр.мова(к)

Демків О.Р.

Клименко Н.В.

Грушецька Л.С

Демків О.Р.

 

Воловодівська Марта

8-А

історія

 

фізика

біологія

географія

 

 

 

 

 

англ. мова

осн.христ.етики

 

Приходько П.Ю.

Франковський В.Т

Клименко Н.В.

Кофлик Л.Г.

Рожанська Р.М.

Гриців В.Б.

Лугова Маряна

9-А

 

 

укр.мова (к)

географія

біологія

 

Бойкович М.Я.

Кофлик Л.Г.

Блага Л.Є.

Цап Владислав

9-А

інформатика

математика

 

 

 

фізика

 

 

 

 

 

хімія

Цюмрак Л.В.

Балита Я.П.

Франковський В.Т

Клименко Н.В

 

Мусій Катерина

9-А

 

географія

 

укр.мова та літ.

Кофлик Л.Г.

Бойкович М.Я.

Рилик Андрій

9-А

 

історія

 

 

англ. мова

Салій З.П.

Мірошник О.Н.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мірошник Захар

 

 

 

 

10-А

 

 

 

 

англ. мова

 

 

 

 

 

 

 

Мірошник О.Н.

 

 

Гнатик Діана

 

10-А

.

 

 

 

англ. мова

 

Мірошник О.Н.

 

.

Ніколін Лілія

10-Б

екологія

 

 

 

Блага Л.Є.

 

Кізима Ірина

10-Б

 

 

екологія

 

географія

Блага Л.Є.

Кухтин М.Р.

 

 

Гудима Роксолана

10-Б

 

історія

 

 

укр.мова та літ.

укр.мова (к.)

Приходько П.Ю.

Бойкович М.Я.

Бойкович М.Я.

 

Слинько Володимир

 

10-Б

 

 

математика

Солінська Г.В.

Грушецька Л.С

 

Демків Ірина

11-А

 

географія

укр.мова та літ.

укр.мова (к.)

Кофлик Л.Г.

Балита О.І.

 

Лико Яна

11-А

англ.мова

укр.мова

  ( ІІ к.)

 

 

укр.мова (к.)

 

Пеняк С.В.

Балита О.І.

Балита О.І.

 

Мельниченко Анастасія

11-А

 

 

екологія

Блага Л.Є.

Мельниченко Наталія

11-А

 

екологія

 

Блага Л.Є.

Тихий Роман

11-А

 

астрономія

 

Франковський В.Т

 

Шпак Світлана

11-А

 

 

біологія

Блага Л.Є.

 

Шпак Юлія

11-А

 

біологія

 

Блага Л.Є.

 

Давидів Вікторія

11-Б

 

 

Історія

Салій З.П.

 

 

 

 

                            Директор школи                                            О.Т.Мальцева

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Made by vital4u4ok © 2022
Free website builderuCoz